LEASING OPERACYJNY

Oferty leasingowe dostosowujemy do Państwa oczekiwań. Wpłata od 1 do 45%, opcjonalny wykup do 40% oraz zmienny – sezonowy okres leasingowania.

Uproszczone procedury i krótki okres od podpisania umowy leasingu do odebrania kluczyków od auta. Możliwość skorzystania z pakietu usług dodatkowych oraz ubezpieczenia wliczonego w koszty leasingowe.

Pomagamy i doradzamy w kwestiach księgowych i w wyborze najkorzystniejszego wariantu umowy leasingu, a po jej zakończeniu to Ty decydujesz o sposobie finalizacji – opcjonalny wykup to oferta nad którą warto się zastanowić.

LEASING MOBILNY

Najnowsza propozycja dla Klientów, dla których auto jest narzędziem pracy. Leasing mobilny to połączenie leasingu operacyjnego z wynajmem długoterminowym.

W cenie programu finansowania leasingu mobilnego znajdziesz pełen pakiet usług gwarantujący stałe koszty użytkowania i pełną mobilność w przypadku szkody komunikacyjnej.

PAKIETY SERWISOWE

MINI  – w miesięcznych ratach ujęte są koszty przeglądów okresowych, przeprowadzanych zgodnie z zaleceniami każdego z producentów.

MAXI  – w miesięcznych ratach ujęte są koszty przeglądów i napraw mechanicznych. Skorzystanie
z tego pakietu oznacza całkowity spokój i brak nieprzewidzianych wydatków podczas eksploatacji.

  • Assistance 24h i samochód zastępczy gratis – to my dbamy, aby Twój samochód był naprawiony jak najszybciej i – co równie ważne – zgodnie z technologią producenta, co działa na korzyść wartości rezydualnej Twojego auta.
  • Opcjonalny wykup na preferencyjnych warunkach – to Ty decydujesz czy po zakończeniu umowy wykupić samochód czy wymienić go na nowy.
  • Pełna mobilność – w przypadku szkody komunikacyjnej czy awarii na drodze na cały czas naprawy dostajesz samochód zastępczy

Szczególnie polecamy pakiet MAXI. Przejrzyste zasady – bez konieczności wpłaty własnej, bez kosztów rejestracyjnych i kosztów ukrytych, opony zimowe i auto zastępcze w cenie, całkowita ochrona stanu technicznego auta, nawet po okresie gwarancyjnym. Naprawy blacharsko-lakiernicze włącznie z zapłatą wartości podatku VAT. Naprawa i wymiana części w autoryzowanych serwisach i na oryginalnych częściach. W tym pakiecie Twoje jedyne koszty eksploatacyjne to paliwo i płyn do spryskiwaczy.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Jeżeli interesuje Cię nowoczesna, zdobywająca coraz większą popularność forma finansowania, skorzystaj z możliwości użytkowania floty samochodów w wynajmie długoterminowym.

Długoterminowy wynajem samochodów to doskonała oferta dla firm, które posiadają własną flotę pojazdów, chcą ją rozbudować lub dopiero decydują się na jej utworzenie.

Wynajmem długoterminowy to komfortowe, a jednocześnie praktyczne rozwiązanie, które łączy w sobie zalety wypożyczenia auta oraz możliwości pakietu, jakie daje obsługa serwisowa. Dodatkową korzyścią płynącą z wyboru tej opcji jest możliwość korzystania ze świetnie zaopatrzonej floty pojazdów z aktualnymi przeglądami technicznymi. Pozwala to zaoszczędzić środki finansowe, które w przypadku eksploatacji własnego taboru należałoby zainwestować w jego przeglądy, naprawy i serwis. Jeśli dodatkowo weźmiemy pod uwagę, że wynajem długoterminowy to stałe koszty miesięczne, nieobciążanie zdolności kredytowej oraz możliwość użytkowania floty samochodów bez angażowania własnego kapitału, to widać, że jest to optymalne rozwiązanie dla Klientów biznesowych.

Skorzystanie z wynajmu długoterminowego to doskonały sposób na redukcję kosztów związanych z utrzymywaniem własnej floty. Umowa wynajmu długoterminowego może zostać zawarta na okres od 12 do 60 miesięcy.

Zadzwoń do nas, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 791 555 100

KREDYT NA ZAKUP SAMOCHODU

We współpracy z największymi bankami samochodowymi oferujemy naszym Klientom atrakcyjny system finansowania, oparty na korzystnym kredycie na zakup samochodu. Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z kredytu w wariancie 4×25%, 3×33% oraz 2×50%. Ta atrakcyjna forma kredytowania dostępna jest do każdego samochodu dostępnego w naszej ofercie.

 

Realizujemy Marzenia!